کد خبر: 471

رستوران ها، کافه ها و انطباق با کرونا

این رستوران در آمستردام با ایجاد کابین های شیشه‌ای پس از بازگشایی فضایی را برای مخاطبانش به وجود آورده تا با نگرانی کمتری در ایام کرونا از رستوران‌گردی لذت ببرند.‌

این رستوران در آمستردام با ایجاد کابین های شیشه‌ای پس از بازگشایی فضایی را برای مخاطبانش به وجود آورده تا با نگرانی کمتری در ایام کرونا از رستوران‌گردی لذت ببرند.‌

ایجاد فاصله اجتماعی از طریق کابین‌های شیشه‌ای، استفاده عوامل رستوران از شیلدهای محافظ صورت و همچنین استفاده از تخته‌های چوبی بزرگ برای انتقال غذا به داخل کابین از ابتکارات این رستوران در دوره کرونا جهت سرویس‌دهی به مخاطبانش است.‌

یک مرکز هنری آمستردام در حال پذیرایی در وعده شام در کابین های کوچک است تا مردم بتوانند با وجود قواعد دوری اجتماعی که به دلیل همه گیر شدن ویروس کورونا ایجاد شده است؛ در کنار هم غذا بخورند.

مرکز مدیاماتیک در حال حاضر روش جدید پذیرایی را امتحان می کند ، زیرا منتظر است تا مقامات هلندی رستوران هایی را که از ۱۶ مارس به دلیل شیوع COVID-19 تعطیل شده اند را بازگشایی کنند.

ویلم ولتهون ، مدیر این مرکز گفت: “کورونا اکنون ما را مجبور می کند تا دوباره فکر کنیم که چگونه می توانیم از مهمانمان پذیرایی کنیم.”

“ما قبلاً این گلخانه های کوچک را برای پروژه های هنری در اینجا داشتیم. فکر کردیم” خوب است امتحان کنیم که اگر در این مکان های کوچک بنشینیم چه اتفاقی می افتد و آیا می توانیم به روشی ایمن خدمت کنیم “.

پنج خانه شیشه ای کوچک که در کنار یک کانال قرار گرفته اند ، دارای یک میز کوچک و دو صندلی کوچک هستند – مناسب برای افرادی که ممکن است بخواهند مجدداً برای غذا خوردن به بیرون بروند ، اما راحت نیستند که بلافاصله به رستوران های شلوغ برگردند.

ولتهوون گفت: “با هم بودن در گروه های بزرگ احتمالاً مدتی از مد خواهد افتاد ، اما هنوز هم در یک وضعیت اجتماعی قرار می گیریم و واقعاً لذت بردن از چیزها در کنار هم مساله ای است که این روزها حتی بیشتر خواهان آن هستیم.”

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار