کد خبر: 383

طراحی دفتر BWM

طراحی مفهومی دفتر BWM در گوانگ ژو – چی

طراحی مفهومی دفتر BWM در گوانگ ژو – چی

  طراحی با : فیلینگ دیزاین

موقعیت : گوانگ ژو – گوانگ دانگ ، چین

معمار: ایوان وو

مساحت: ۳۲۰ متر مربع

سال طراحی : ۲۰۱۴

عکاسی: هه یوانگ جن

این روزها مردم بیش از بیش بی تفاوت به نظر می رسند، اما شرکت فیلینگ دیزاین با شروع طراحی محیط اداری پروژه بی دبلیو ام تلاش کرد این شرایط را تغییر دهد و به جای تاکید بر رابطه رتبه بندی سمت ها میان همکاران که در دیگر شرکت ها مشاهده می شود؛ شرکت بی دبلیو ام بیشتر بر همکاری های داخلی تاکید می کند. شرکت فیلینگ دیزاین هم در این مورد با بی دبلیو ام هم عقیده شد! بدین ترتیب فیلینگ دیزاین تصمیم گرفت برای خلق فضای اداری دوستانه تر و منظم تر ساختار و تقسیم بندی فضاها را تغییر دهد.

 ما در مراحل اولیه طراحی ناخودآگاه به دنبال خلق تجربه ای ساده و در عین حال شگفت انگیز بودیم. خطوط روان و طرحی ساده از فضا که به حس زیبایی آمیخته باشد، هم چنین پس زمینه ای سفید با عناصر چوب و نورهای مخفی، که فضای راحت و دوستانه ای را ایجاد می کنند. هر قسمت از محیط اندازه منحصر به فردی دارد و با استفاده از فرم های خاص به دیگر قسمت ها متصل شده است. میز اداری منحنی با خطوط روان در بخش مرکزی اداره موجب تقویت روابط بین همکاران می شود. میز اداری و دیوارهای لابی از سنگ های مصنوعی ساخته شده اند. استفاده از این نوع سنگ های دوستدار محیط زیست و چوب موجب خلق فضایی طبیعی و انرژی بخش می شود. علاوه بر این، طرح خاص و منحصر به فرد این فضا به دلیل استفاده از خواص استفاده از سنگ های مصنوعی مختلف و انعطاف پذیر ارائه شده است.

در پروژه بی دبلیو ام ،شرکت فیلینگ دیزاین سعی بر آن داشته تا بر اساس ساختار منحنی و ترکیب همه عناصر در این فضا، به تکمیل و ارائه پروژه ای شگفت انگیز برای کارکنان اداره بی دبلیو ام و بازدید کنندگان آن بپردازد.

 

ترجمه و تنظیم در تحریریه گروه دینا


منبع : www.dinadesign.ir

حق استفاده از مطالب فوق با ذکر منبع بلامانع است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار