کد خبر: 379

آینده روشن مال ها با سرگرمی های جدید

مجتمع های تجاری آینده روشنی به عنوان مراکز خرید و سرگرمی دارند.

مجتمع های تجاری آینده روشنی به عنوان مراکز خرید و سرگرمی دارند.

حقیقت مجازی در مراکز خرید

مراکز تفریحی ارائه کننده طیف گسترده بازی ها و فعالیت های حقیقت مجازی از جمله مستاجران و حتی انکر (anchor) هایی هستند که در آینده سهم مهمی در مراکز تجاری خواهند داشت. البته مضور این مستاجران مکمل فعالیت های ریتیل است نه جایگزین آنها.

Two Bit Circus

برنت بوشنل، مدیر عامل و موسس یکی از شرکت های معتبر در این بخش به نام Two Bit Circus در مصاحبه ای با WSJ چنین می گوید: تمایل زیادی در بین افراد برای انجام کارهای متفاوت علی الخصوص در نسل جدید دیده می شود. به گونه ای که باعث شده این شرکت مذاکرات گسترده ای برای حضور در مراکز تجاری امریکا را آغاز نماید. این کانسپت ها می توانند با ارایه سرگرمی هایی که به راحتی قابل جایگزینی ‌با نسخه آنلاین نیست، مردم را ساعت ها در مراکز خرید نگه دارند.

Brent Bushnell

مراکز سرگرمی در مال ها

علیرغم اینکه تفکری مبنی بر اینکه “خرده فروشی سنتی در حال از بین رفتن است” بین مردم بوجود آمده است، فعالین صنعت ریتیل چنین اعتقادی ندارند. طبق مشاهدات، نکته مثبتی که مراکز خرید را کمک خواهد کرد، نیاز مردم برای گردهم آمدن و سرگرم شدن است.

‌”اجاره واحد در مراکز خرید با گذشته فرق کرده، اما چیزی که همچنان ثابت مانده است، تمایل بشر برای اجتماعی بودن است.” آلکساندر فارب، کارشناس ارشد آنالیز REIT

منبع: اتحادیه بین المللی مراکز تجاری

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار