کد خبر: 277

مزایای دکوراسیون داخلی رستوران

وقتی با مشاور طراحی دکوراسیون داخلی مشورت می‌کنید، هدف‌تان این نیست که طرح و سلیقه‌ی شخصی‌تان درباره شکل و شمایل داخلیِ رستوران‌تان را به مشتری تحمیل کنید.

  چرا طراحی داخلی؟

وقتی با مشاور طراحی دکوراسیون داخلی مشورت می‌کنید، هدف‌تان این نیست که طرح و سلیقه‌ی شخصی‌تان درباره شکل و شمایل داخلیِ رستوران‌تان را به مشتری تحمیل کنید. موضوع این است که باید سیلقه‌ی مشتریان و دیدگاه‌های کارشناسانه‌ طراح فضای داخلی رستوران خود را با یکدیگر درآمیزید و دکوراسیون منحصربه‌فرد و جذابی خلق کنید.

 باید به مشتریان خود اجازه دهید دیدگاه‌های خود را ارائه دهند و نوآوری به‌خرج دهند و انتظاراتی را که از فضا و دکوراسیون رستوران مورد علاقه‌شان دارند سبک‌وسنگین کنند. به این ترتیب، در نهایت می‌توانید فضایی را برای دکوراسیون داخلی رستوران‌تان شکل دهید که هم انعطاف‌پذیری لازم را داشته باشد، هم از اجزاء و تجهیزات مختلف به شکلی بهینه استفاده کرده باشد، هم کارایی و انتظاراتی را که از فضای موجود دارید برآورده کند، هم با انتظارات مشتریان‌تان هماهنگ باشد، و هم سازگار با تصویر ذهنی و اهدافی که برای کسب‌وکارتان ترسیم کرده‌اید. 

 

طراحی دکوراسیون داخلی، شیوه‌ای برای پاسخ به سؤالات در خصوص طراحی

 • پوسیدگی و استهلاک لوازم، تجهیزات و مبلمان، چه تأثیری رو کیفیت دکوراسیون داخلی دارد؟
 • گذر زمان چه تأثیری روی کیفیت تجهیزات و لوازم بکاررفته در دکوراسیون دارد؟
 • رنگ‌ها، نوع و کیفیت‌ِ آنها چه تأثیری روی دکوراسیون داخلی رستوران دارد؟
 • هر یک از اجزای بکاررفته در دکوراسیون، چه ارتباطی با سایر اجزاء و در مجموع با کل دکوراسیون دارد؟
 • چه کالاها و خدماتی را قرار است در این فضا عرضه کنم؟

مشاوره با طراح دکوراسیون می‌تواند به صرفه‌جویی در زمان و هزینه به شما کمک کند

 • طراح حرفه‌ای دکوراسیون داخلی این توانایی را دارد که قبل از اجرای عملیِ طرح دکوراسیون فضای شما، آن را در قالب تصاویری برای شما به نمایش می‌گذارد تا جزئیات را قبل از اجرا و نصب، به‌طور شفاف ببینید. به همین دلیل، از طریق این پیش‌نمایش، میتوانند در وقت و هزینه‌ی شما صرفه‌جویی کنند.
 • مؤسسه‌ها و شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی خدمات مشاوره و اجرایی در خصوص دکوراسیون داخلی، می‌توانند به شما بگویند که برای تجهیز و طراحی و اجرای فضای مورد نظرتان چقدر بودجه کنار بگذارید.  

خدمات مدیریت حرفه‌ای پروژه چیست؟

 • شرکت یا مؤسسه‌ی طراح دکوراسیون داخلی به دو صورت می‌تواند با صاحبان کسب‌وکارها همکاری کند: ۱- کل پروژه را از مرحله‌ی ایده‌پردازی تا اجرا و راه‌اندازی به‌طور ۱۰۰ درصد در اختیار بگیرد،  ۲- به صاحبان کسب‌وکار که خودشان به عنوان مجری فروشگاه یا رستوران مشغول به کار هستند یا از طریق پیمانکار دیگری این کار را انجام می‌دهند، خدمات مشاوره ارائه می‌دهند و به عنوان مشاور و ناظر در محل حضور دارند.
 • شرکت یا مؤسسه طراحی دکوراسیون داخلی می‌تواند فقط به عنوان یک هماهنگ‌کننده با اصناف مختلف (از جمله، مهندسان و تکنسین‌ها، برق‌کارها، نجارها و آهنگرها، معمارها و …) در ارتباط باشد تا اقدامات پروژه دکوراسیون به بهترین نحو انجام بگیرد.
 • مدیریت سفارش و خرید کالاها، لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای دکوراسیون یا مدیریت نقل و انتقال آنها به فضا
 • ارائه خدمات متنوع و جانبی از طراحی تا اجرای دکوراسیون

خلق یک تصویر

فعالان حوزه‌ی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی فضاهای کسب‌وکار، از جمله رستوران، کافی‌شاپ، سوپرمارکت و هایپرمارکت و … به خوبی از انتظارت و نیازهای مراجعان و مشتریان خود شناخت و اطلاع دارند. این مؤسسات و شرکت‌ها می‌دانند چگونه فضایی را که در اختیارشان قرار می‌دهید به محیطی منحصربه‌فرد و متمایز برای کسب‌وکار، در انواع آن، تبدل کنند. فضایی که هم سطوح بالایی از جذابیت و راحتی را برای مشتری فراهم کند، هم احساس راحتی و آسایش را برای پرسنل.

بکارگیریِ آخرین فناوری‌های روز در حوزه‌ی طراحی فضاهای کسب‌وکار و بهره‌مندی از ذوق و تخصص طراحان و متخصصان دکوراسیون داخلی و همچنین برخورداری از تیم مجرب و کارکشته در اجرای طرح‌های تأییدشده در فضای تعیین‌‌شده و مونتاژ تجهیزات و لوازم به بهترین شکل ممکن و هم‌جهت با اهداف معین‌شده برای فضای کسب‌وکار، همگی به تحقق تمام و کمال انتظارات صاحبان کسب‌وکارها منجر خواهند شد.

 

تهیه و تنظیم در تحریریه ریتیل ایران

منبع: www.maxeyhayse.com

استفاده از این مقاله با ذکر منبع بلامانع است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار