کد خبر: 254

۷ ایده بیزینسى براى روز پدر

روز پدر براى من یکى از بهترین روزهاى سال به حساب مى آید چون در این روز بچه هاى من تمام مدت محبتشان را به من نشان مى دهند

روز پدر براى من یکى از بهترین روزهاى سال به حساب مى آید چون در این روز بچه هاى من تمام مدت محبتشان را به من نشان مى دهند و این روز فرصت مناسبى است تا با راه اندازى چند کمپین، مقدارى هم پول به دست بیاوریم.

به عنوان صاحب یک بیزینس، این وظیفه شما است تا دنبال بهانه اى باشید تا مشتریان را به فروشگاه یا وبسایت خود بکشانید.

وقتى که روز پدر نزدیک مى شود، فرصت مناسبى به دست مى دهد که با بهره گرفتن از ایده هاى جدید، سود و فروش خود را بالا ببریم.

همسران، فرزندان و حتى نوه ها در این روز به دنبال خرید هدیه هاى ویژه براى مردان هستند، پس چرا ما با دادن ایده هاى متفاوت کار آنها را آسان نکنیم و به آنها کمک نکنیم تا این روز را به یادماندنى تر کنند؟

اینجا به ٧ ایده بیزینسى براى روز پدر اشاره خواهیم کرد:

١. شما براى پدرى که همه چیز دارد چه مى خرید؟ فروشگاه ها و وبسایت ها مى توانند با ارائه چندین راهنماى خرید هدیه به مشتریان خود، این پروسه را آسانتر کنند.

٢. یک پیشنهاد ترکیبى ارائه دهید. بدین شکل که در صورت خرید چند محصول باهم تخفیف ویژه اى به مشتریان تعلق بگیرد که آنها را از خرید یک محصول منصرف کند.

٣. پیشنهاد کادو کردن رایگان هدیه ها همیشه براى همسران و فرزندانى که بسیار مشغول هستند، جذاب است.

٤. کمپینى به راه بیاندازید که اگر کودکان براى پدرانشان خرید کنند، به آنها تخفیف تعلق خواهد گرفت. مطمئن باشید که آنها بزرگترها را که شاید به دنبال هدیه هاى گرانترى باشند را نیز به فروشگاه شما خواهندآورد.

٥. اگر به عنوان یک کارآفرین خدماتى را به مشترى ارائه مى دهید بهتر است با اضافه کردن هدایایى ملموس آنها را به انجام این بیزینس ترغیب کنید. به عنوان مثال اگر مى خواهید بسته ده جلسه اى آموزش گلف را به مشتریان عرضه کنید، با اضافه کردن یک بسته تجهیزات رایگان گلف در کنار آن متقاضیان بیشترى خواهید داشت.

٦. در این روز مشتریانى که خود پدر هستند را با یک هدیه ویژه، کارت و یا دعوتنامه به یاد بیاورید.

٧. در فروشگاهتان جشنى براى مشتریان و به ویژه کودکان ترتیب دهید تا ازدحام و جذابیت این جشن عده بیشترى را به فروشگاه شما بکشاند.

مانند تمام کمپین هاى دیگر ایده هاى بیزینسى براى روز پدر نیز باید جذاب و تک باشند که با پیامى روشن سعى دارند توجه مشتریان را جلب کنند.

شما براى این روز پدر چه برنامه اى دارید؟

تهیه و تنظیم : ریتیل ایران

استفاده از این مقاله با ذکر منبع بلامانع است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار