کد خبر: 222

پاپ آپ خیریه ای به نام Choose Love

این فروشگاه با ایده کمک به پناهجویان و بی خانمان ها شروع به کار نموده است و شعار و رسالت آن بر پایه خریدی است که کم بضاعت ها در آن شریک باشند.

این فروشگاه با ایده کمک به پناهجویان و بی خانمان ها شروع به کار نموده است و شعار و رسالت آن بر پایه خریدی است که کم بضاعت ها در آن شریک باشند. به شکلی که هر آیتمی که در این فروشگاه برای خود بخرید، مشابه آن نیز برای پناهجویان خریده اید. دکور این فووشگاه طوری طراحی شده که مشتریان به طور کامل با فضا و محصولات درگیر شوند و بهتر بتوانند بررسی کنند که هر کالا چه کمکی می تواند به پناهجویان بنماید.

محصولات فروشگاه در سه بخش کلی دسته بندی شده اند. دسته اول با نام Survival، ضروریات مورد نیاز پناهجویان شامل کالاهایی نظیر پتو، لباس گرم و غذا را به نمایش گذاشته است و پس از آن در قسمت Shelter به معرفی محصولات مکمل سرپناه مانند انواع چادر و کیسه خواب و بسته های بهداشتی و نهایتاً بخش Future که کالاهای ضروری برای زندگی پس از یافتن سرپناه را پیشنهاد می کند؛ کالاهایی مانند ابزارهای آموزشی، دیکشنری و ضروریات منزل. طبقه همکف این فروشگاه به محصولات و فروش کالا اختصاص یافته و در طبقه دوم فضایی برای رویدادها، کارگاه ها و گفتگو فراهم آمده است.

Choose Love، کریسمس سال گذشته نماد یاری رسانی در قلب لندن بود و موفق شد افراد بسیاری را در این امر همراهی نماید. مدیر بازاریابی این گروه نیز با ابراز خرسندی نسبت به عملکرد گذشته این فروشگاه اعلام کرد که برنامه ریزی برای توسعه این ایده در حال اجراست.

شعبه لندن این فروشگاه با همراهی بخش اینترنتی آن در سال گذشته موفق به جمع آوری ۷۵۰ هزار پوند گردید. Pop-up جدید آن نیز که به تازگی افتتاح شده با استقبال خوبی روبرو گشته است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار