کد خبر: 429

ترامپ – ۱۰۱ راه موفقیت در کسب‌وکار

دانلد ترامپ، خیلی وقت است که مشهور است. او علاوه بر مدیریت تعداد گسترده‌ای از شرکت‌ های موفق، الگوی موفقیت و الهام‌ بخش میلیون‌ ها نفر در سراسر دنیاست.

نویسنده: دانلد جی. ترامپ

مترجم: رایکا صدری

سال چاپ: پاییز ۱۳۹۷

تعداد صفحات: ۲۱۶

 

توضیحاتی درباره کتاب:

دانلد ترامپ، خیلی وقت است که مشهور است. او علاوه بر مدیریت تعداد گسترده‌ای از شرکت‌ های موفق، الگوی موفقیت و الهام‌ بخش میلیون‌ ها نفر در سراسر دنیاست. موفقیت در تجارت، به چیزهایی بیش از سخت ‌کوشی و ایده‌ های خوب نیاز دارد. باید پیگیر، محکم، بی‌پروا، کنجکاو، منعطف، پرشور و صبور باشید، و به کاری که می‌ کنید عشق بورزید. مطمئناً بسیاری از این ویژگی‌ ها را از بدو تولد داشته‌اید، بقیه را می‌ توانید تقویت کنید. اکنون می‌ توانید آن‌ ها را از یکی از بهترین معلم‌ها بیاموزید: دانلد ترامپ.

در این کتاب، دانلد ترامپ راهنمای شخصی شما خواهد بود. او راهکارها، تاکتیک‌ ها و استراتژی‌ هایی را با شما در میان خواهد گذاشت که به شما کمک خواهند کرد تا خودتان، شغل و زندگی‌تان را به بالاترین سطح کیفی برسانید. همان ‌طور که ترامپ بارها در کتاب تأکید کرده، دانش قدرت است. اگر در جستجوی دانشی هستید که بتوانید تجارت شما را به فراتر از آنچه تصورش را می‌ کنید، ارتقا دهد، پاسخ در برابر شماست: ترامپ، ۱۰۱ راه موفقیت در کسب‌ و کار.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار