کد خبر: 428

بازار راه رشد شما

۸ راه برنده‌شدن در دوران رکود

نویسندگان: پروفسور فیلیپ کاتلر و میلتون کاتلر

مترجمان:‌ دکتر احمد روستا و علی صالحی

سال چاپ: پاییز ۱۳۹۳

تعداد صفحات: ۲۲۰

۸ راه برنده‌شدن در دوران رکود

فیلیپ کاتلر، استاد مسلم بازاریابی دنیا به همراه استراتژیست بازاریابی، میلتون کاتلر ، در این کتاب به شما خواهند گفت که چگونه می‌توانید در امواج پرتلاطم بحران‌های اقتصادی، دوام بی‌آورید. این کتاب حاوی هشت راه ارزشمند برای موفقیت در شرایط سخت است؛ راه‌هایی نظیر توسعه‌ی بازار، توسعه‌ی مشتریان، ساخت برند، نوآوری، توسعه‌ی بین‌المللی، مالکیت دیگر کسب‌وکارها، رسیدن به خوشنامی از مسیر مسئولیت‌های اجتماعی و غیره.

مطالعه‌ی این کتاب برای چه کسانی مفیدتر خواهد بود؟

– مدیران و کارشناسان بازاریابی

– مدیران و کارشناسان برند

– علاقه‌مندان به مباحث برندسازی و کسب‌وکار

– کارآفرینان

– صاحبان مشاغل

– فعالان و پژوهشگران حوزه‌ی بازاریابی

بخشی از این کتاب:

چگونه سطح شرکت و کیفیت نوآوری را ارزیابی کنید؟

شرکت‌هایی مانند کلاگ، کرفت و کمپبل محصولات مصرفی بسیاری را مدیریت می‌کنند، زیرا کاملاً آگاه هستند که باید به طور مداوم روی بهبودها و ایده‌های جدید کار کنند. بنا بر این، بخش سوپ کمپبل به دنبال گرایش‌ها و مزه‌های جدید برای سوپ است. ممکن است علاوه بر سوپی با طعم گوجه‌فرنگی معمولی، سوپی با طعم گوجه‌فرنگی کرم‌دار درست کنند و به بازار ارائه دهند. حتی اگر این ایده نتیجه‌ی مثبت داشته باشد، ممکن است سوپ مارچوبه هم درست کنند.

هر محصول جدیدی مستلزم ایجاد طعم، بسته‌بندی، تبلیغات، توزیع و قیمت‌گذاری جدید است. از آن جا که کمپبل قبلاً این کار را انجام داده، می‌داند چگونه این طرح را توسعه دهد، بیازماید و همه چیز را آماده کند. آن‌ها تحلیل کسب‌وکار را که برای تعیین نقطه‌ی سربه‌سر و برگشت مالی سرمایه لازم است، هدایت و مدیریت می‌کنند. تا این حد می‌توانیم بگوییم که شرکت‌هایی مانند کمپبل نوآوری را یک روند عادی می‌دانند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار