کد خبر: 464

اطلس مال

برجی۱۹ طبقه ای با مزایای ویژه که در منطقه اقدسیه تهران نمادی برای آینده خرده فروشی منطقه محسوب میشود و نگاه ها همگی به سمت روز باز گشایی این مرکز خرید است

برجی۱۹ طبقه ای با مزایای ویژه که در منطقه اقدسیه تهران نمادی برای آینده خرده فروشی منطقه محسوب میشود و نگاه ها همگی به سمت روز باز گشایی این مرکز خرید است. با نگاهی سبز (دوست دار محیط زیست) این مرکز خرید معماری خاصی را در ایجاد فضای سبز داخل مرکز خرید, استفاده از آب شار های داخل پاساژ و همچنین باره برداری از انرژی خورشیدی به کار برده است.

از ۱۹ طبقه اجرا شده, ۸ طبقه اداری, ۴ طبقه تجاری و ۶ طبقه کاربری پارکینگ خواهد داشت. فضا های تجاری این مرکز خرید با استفاده از تیم های مشاوره خارجی و داخلی به گونه ای تقسیم بندی شده اند که انواع برند ها به راحتی میتوانند در این مرکز خرید فعالیت کنند.

از دیگر مزایای این پروژه, دسترسی آسان ان به شاه راه های اصلی شمال شهر است که همگی در فاصله های خیلی کمی از این مرکز خرید قرار دارند. نکته جالب در مورد این پروژه این است که با جدا سازی ورودی خودرو های اداری و مهمانان بخش تجاری در این پروژه از تجمع خوردرو در ورودی پارکینگ ها و خروجی ها جلو گیری خواهد شد. در نهایت این پروژه فرصت ایجاد ۲۲۰۰ شغل جدید را به کلان شهر تهران و گذار کرده است.

مرجع ریتیل ایران اخبار موثقی از زمان باز گشایی این مرکز خرید در دست ندارد, اما امیدواریم در سال ۹۸  شاهد شکوفایی این مرکز خرید باشیم.

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار