کد خبر: 461

آریانا

این مجموعه در منطقه ۲۲ تهران در ضلع شمالی دریاچه چیتگر واقع شده است. از لحاظ موقعیت قرار گیری زمین پروژه پتانسیل تجاری این مجموعه با توجه به زیبایی طرح و منطقه و همچنین رشد زیاد جمیعت و ساخت و ساز انبوه اطراف دریاچه بسیار بالا است

این مجموعه در منطقه ۲۲ تهران در ضلع  شمالی دریاچه چیتگر واقع شده است. از لحاظ موقعیت قرار گیری زمین پروژه پتانسیل تجاری این مجموعه با توجه به زیبایی طرح و منطقه و همچنین رشد زیاد جمیعت و ساخت و ساز انبوه اطراف دریاچه بسیار بالا است. دسترسی به این مجموعه با توجه به وجود شرین های اصلی در اطراف منطقه بسیار آسان و مقبول است.

متراژ  زمین این پروژه ۷۱۷۲ متر مربع  است که با توجه به جواز تراکم ۷۱۵% این مجموعه توان ساخت ۱۴۸,۰۰۰ متر مربع را خواهد دشت. از این مساحت ۶۳۷۲ متر مربع به شهربازی, ۷۶۸۳۸ متر مربع به فضای پارکینگ با ظرفیت ۲۲۰۵ خودرو اختصاص داده خواهد شد. مساحت خلس تجاری این مجموعه ۱۸۹۵۸ متر مربع و فضای خالص  اداری آن نیز به ۱۸۱۰۰ متر مربع خواهد رسید. با توجه به محیط زیبای دریاچه چیتگر این پروژه با هدف پیشرفت منطقه تلاش دارد تا با ایجاد فضایی جذاب برای مشتریان به زیبایی های منطقه اضافه کند.

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار