کد خبر: 455

آوامارکت

آواسنتر؛ پروژه ای در قالب یک مرکز خرید در ابعاد متوسط و با کانسپت لوکس در شمال تهران که هویت خود را قبل از این که حتی فضای داخلی مال دیده شود به رخ بازدیدکننده می کشاند

آواسنتر؛ پروژه ای در قالب یک مرکز خرید در ابعاد متوسط و با کانسپت لوکس در شمال تهران که هویت خود را قبل از این که حتی فضای داخلی مال دیده شود به رخ بازدیدکننده می کشاند. هویتی که از نمای بیرونی مرکز خرید از خیابان اقدسیه قابل مشاهده است و پس از ورود به فضای داخلی مال، لوکس بودن آن کاملا مشهود است. فودکورت و سوپرمارکت زیبای این مال به صورت چشم نوازی با هویتی که پیش تر با آن آشنا شدیم همخوانی دارد. طراحی و دکور بی نظیر این سوپرماکت که نشان از حسن انتخاب مدیران و گردانندگان آن دارد در کنار فودکورتی که می تواند یکی از قطب های جذب مخاطب در تهران باشد.

سوپرمارکت این مرکز خرید با نام آوامارکت که توسط گروه دینا طراحی و تجهیز شده است با استفاده از بهترین متریال که همگی در حد استاندارد های بین المللی است، آماده بهره برداری گردیده است و با مدیریت افرادی که تجربه دیرین در این صنعت دارند در حال ارایه خدمات به مشتریان خود است. استفاده از طرح های مدرن در این سوپرمارکت به راحتی شخصیتی را در ذهن مخاطب می سازد که مشتری در هیچ زمانی فراموش نکند که اینجا یک سوپرمارکت معمولی نیست. گروه دینا با تجربه ۱۴ ساله خود در امر طراحی و تجهیز فضای تجاری، پس از مطالعه بسیار شرایط خاص این سوپرمارکت چیدمانی را به ایشان پیشنهاد داد که فارغ از هماهنگی با شخصیت برند و مرکز خرید، کاربرد آن را نیز در بهترین و بالاترین حد ممکن حفظ کند. این طراحی و تجهیز، کاملا با ایده کم نور بودن فضاهای عمومی این بخش از مرکز خرید هماهنگ است و صرفاً تمرکز نور را در محل های نمایش محصولات ارایه کرده است تا تمرکز مشتریان صرفاً بر آنچه باید بخرند جلب شود.

آوا-سنتر-4

آوامارکت با دریافت خدمات مشاوره ای از گروه دینا، علاوه بر دریافت یک طرح منحصر بفرد، کیفیت تضمین شده ای از تجهیزات فروشگاهی را دریافت نمود. کلیه تجهیزات بکار برده شده در آوامارکت اعم از قفسه بندی، فریزرها و یخچال های فروشگاهی، میز صندوق و حتی ترولی های آن ساخت اروپا و تکمیل کننده راه خلق یک پرمیوم مارکت است. تجربه ای که محال است از ذهن مشتریان خارج شود.

آوا-سنتر-5

آوا-سنتر-6

آوا-سنتر-7

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار