کد خبر: 454

سیتادیوم – ارومیه

مجتمع تجاری سیتادیوم در شهر ارومیه، مرکز استان آذربایجان غربی در شمال غربی ایران واقع شده است. این پروژه در زمینی به مساحت ۵۳۵۰۰ مترمربع و در ۶ طبقه در حال اجرا و ساخت می باشد.

مجتمع تجاری سیتادیوم در شهر ارومیه، مرکز استان آذربایجان غربی در شمال غربی ایران واقع شده است. این پروژه در زمینی به مساحت ۵۳۵۰۰ مترمربع و در ۶ طبقه در حال اجرا و ساخت می باشد.

سازندگان و سرمایه گذاران مجتمع تجاری سیتادیوم ارومیه در پی رعایت استانداردها و نکات طراحی و ساخت مدرن ترین مال در شهر ارومیه، از تجارب معماران و طراحان بین المللی استفاده کرده و سعی کردند تمامی این نکات طراحی که سبب تفاوت و تمایز یک مال از یک پاساژ می شود را در این طرح بگنجاند. در همین راستا، در رده بندی طراحی مال­ها طبق پوزیشنینگ بر مبنای رده اقتصادی، سیتادیوم ارومیه در گروه یک مرکز لوکس تجاری قرار گرفت و از همین رو تمامی کانسپت های طراحی برای چنین سطح عملکردی خلق شدند. جایگاه مدنظر برای این مجتمع تجاری به نحوی است که بتواند هم در شهر خود و هم در منطقه بی رقیب باشد و تعامل مناسبی را با کشورهای همسایه نیز برقرار کند. سیتادیوم ارومیه در پی آن است تا استاندارد لازم برای ورود تمامی برندها و خرده فروشی های مطرح جهان را داشته باشد و از این رو هدف اصلی آن تبدیل شدن به یک برند در حوزه مجتمع های تجاری است.

موقعیت مکانی عالی احداث پروژه سیتادیوم ارومیه، معماری و طراحی زیبا و بی نظیر آن همراه با استانداردهای بالای یک مرکز تجاری توسط مشاور معماری بین المللی YAP به همراه خدمات و امکانات رفاهی در نظر گرفته شده برای استفاده کنندگان و بازدیدکنندگان از این مجموعه ضامن طولانی بودن حیات مفید این مرکز و رضایت هرچه بیشتر خریداران و مشتریان آینده آن می باشد. فضاهای مشاع با مساحت بالا، نورگیرهای بزرگ و مناسب، سیستم تهویه مناسب، سرویس های بهداشتی مدرن و با تعداد مناسب، پله برقی و آسانسور برای تحت پوشش دادن نظام حرکتی در کل مجتمع، فودکورت، هایپر استار و شهر بازی از جمله این موارد هستند. طراحی تمام این موارد به نحوی صورت گرفته که مدیریت آنها بدون کمترین ایجاد مزاحمت در نظام استفاده صورت گیرد و کیفیت بالای آنها برای طول عمر بیشتر و ظاهری لوکس مناسب باشد. همچنین مجموعه تجاری سیتادیوم ارومیه پذیرای اولین حضور شرکت کارفور (هایپرمارکت) در شمال غرب ایران خواهد بود و وجود این مرکز خرید با استانداردهای بالا در مجموعه، به رونق هرچه بیشتر آن کمک شایانی خواهد کرد.

مشخصات پروژه سیتادیوم ارومیه:

– مرکز تجاری سیتادیوم ارومیه ۶ طبقه است که شامل هایپرمارکت و پارکینگ می شود و پیش بینی توسعه سینما نیز در طراحی آن دیده شده است.

-سیتادیوم با توجه به توپوگرافی مناسب زمین، در دو فاز A و B طراحی شده است که در دو فاز زمانی نیز ساخته می شوند.

– فاز اول این پروژه شامل هایپرمارکت و تمامی واحدهای پشتیبانی کننده آن و همچنین ردیفی از مغازه ها خواهد بود و مساحت زیرساخت آن ۲۰۳۷۶ مترمربع می باشد.

– فاز دوم شامل یک ساختمان ۵ طبقه تجاری خواهد بود که طراحی پارکینگ نیز در این فاز دیده شده است. مساحت زیرساخت فاز دوم ۹۹۵۰۸ مترمربع می باشد.

– مساحت زیرساخت کل پروژه ۱۱۹۸۸۴ مترمربع می باشد.

مروری بر امکانات مجتمع تجاری سیتادیوم ارومیه:

– یک طبقه مجزا فودکورت و کافی شاپ در طبقه ششم، با کیفیت بالای طراحی و اجرا همراه با سیستمهای تهویه مطبوع و فضاهای تخلیه هوا، به همراه سیستم تصفیه فاضلاب صنعتی، سیستم تفکیک و دیاگرام انتقال زباله

– شهربازی، با مساحتی چشم گیر در رقابت با دیگر مراکز تفریحی

– هایپرمارکت، در فضایی با وسعت بالا با سیستم تمام هوا و طراحی استاندارد

– فضای کافی و مناسب پارکینگ برای استفاده کنندگان به صورت یک طبقه کامل پارکینگ و ۸ طبقه پارکینگ در فضای نیمه باز نیم طبقات 

– فضاهای بهداشتی با تعداد مناسب و کافی

– سرزمین بازی کودکان

– احداث یک طبقه سینما در آینده

مالک و سرمایه گذار:

پروژه منحصربفرد سیتادیوم ارومیه با مشارکت شرکت بوکا به عنوان بخش خصوصی با شهرداری ارومیه در حال ساخت و اجرا می باشد.

سایر اطلاعات پروژه

– اجرای سیستم هوشمند BMS و بهره وری مناسب از انرژی با همکاری شرکت های داخلی و خارجی

– دارای سیستم ذخیره برق UPS و برق اضطراری با بهترین کیفیت

– اجرا و نصب آسانسورهای نفربر و باری، پله های برقی و رمپ های متحرک خارجی درجه یک با آخرین تکنولوژی دنیا

– اجرای سیستم ذخیره آب برای مواقع ضروری

– اجرای معماری داخلی و سقف های کاذب با بهترین مصالح نوین و نفیس

– اجرای پارکینگ ها با سنسور و سیستم هوشمند پارکینگ

– سیستم تهویه و سرمایش و گرمایش مطبوع مجموعه

– دوربین های مداربسته و سیستم حفاظتی- حراستی

– سیستم تلفن مرکزی داخلی

– سیستم اطفاء حریق

– دارای انبار و سردخانه

– محوطه سازی و فضای سبز مدرن

– برخورداری از آب نما و فضاهای سبز در داخل فضای تجاری

 

آذربایجان غربی، شهر ارومیه، بلوار سعدی

شرکت دوان ایرانیان مشاور استراتژیک توسعه پروژه می باشد. مکان یابی، مطالعات فرصت و مهندسی ارزش این پروژه بر عهده این شرکت بوده و طبق استراتژی های پیشنهادی از سوی این شرکت، توسعه و ساخت این مجموعه در دو فاز مجزا صورت خواهد گرفت که شروع بهره برداری در همان فاز اولیه توسعه صورت خواهد پذیرفت که سبب بالاترین نرخ بهره وری از پروژه خواهد شد. فعالیت های صنف بندی مجموعه و مدیریت جذب برندها، نامگذاری Naming،  برندینگ و تعیین هویت بصری، تدوین استراتژی های بازاریابی پروژه multi-channel و همچنین مسئولیت استراتژی های قیمت گذاری و واگذاری و فروش نیز برعهده شرکت دوان ایرانیان می باشد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار