کد خبر: 451

کورش مال – تهران

به جرات میتوان گفت یکی از جاذبه ها و افتخارات بازار خرده فروشی ایران مرکز خرید کوروش است. این بنا در زمینی به مساحت ۹۱۲۰ متر مربع ساخته شده است

به جرات میتوان گفت یکی از جاذبه ها و افتخارات بازار خرده فروشی ایران مرکز خرید کوروش است. این بنا در زمینی به مساحت ۹۱۲۰ متر مربع ساخته شده است. این مرکز خرید دارنده برگترین پردیس سینمایی داخل مرکز خرید ایران با ۱۴ سالن سینمایی است. در کنار آن از دیگر جذابیت های خاص این مرکز میتوان به بزگترین سالن بازی سر بسته اشاره کرد.

این مرکز خرید در طول فعالیت خود به مساحت بالای ۲۰۰۰۰ متر مربع فضای قابل اجاره توانسته اقشار گوناگونی در صنف های مختلف را به خود جذب کند. بخش طلا و جواهرات این پاساژ یکی از کامل ترین کلکسیون برند های ایرانی را به خود اختصاص دهد. در بخش پوشاک نیز از برند های معتبر تا بوتیک ها و مزون های گوناگون در این مرکز خرید فعال هستند که باعث شده از تمامی قشر های گوناگون جامعه به این مرکز خرید توجه خاصی داشته  باشند.

در طول زمان فعالیت خود این مرکز خرید توانسته جوایز گوناگونی را به نام خود ثبت کند. از جمله این جوایز میتوان به دریافت تندیس ویژه «بهره‌برداری موفقیت آمیز مراکز خرید» در سال ۹۴, دریافت تندیس «چهارمین همایش تقدیر و تجلیل از پیشکسوتان، فعالان و برندهای برتر مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری کشور» در سال ۹۶, دریافت تندیس ویژه «برترین بهره‌بردار سینما و فضای سرگرمی در مراکز خرید در سال ۹۷ و دریافت تندیس ویژه «تولیدکننده علم و دانش در حوزه مراکز تجاری» در سال ۹۷ اشاره کرد.

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار