کد خبر: 450

سانا سنتر – تهران

یکی دیگر از مراکز خرید جذاب تهران که در موقعییت جغرافیایی خیلی خاصی بنا شده است, مرکز خرید سانا میباشد. این بنای زیبا در بلوار اندرزگو در شمال کلان شهر تهران واقع شده است.

یکی دیگر از مراکز خرید جذاب تهران که در موقعییت جغرافیایی خیلی خاصی بنا شده است, مرکز خرید سانا میباشد. این بنای زیبا در بلوار اندرزگو در شمال کلان شهر تهران واقع شده است. بنیان فکری تاسیس این مرکز خرید جذب قشر جوان منطقه بوده و با توجه به منطقه قرار گیری این بنا بسیار موفق کار خود را در رقابت تنگاتنگ فضای های تجاری شروع کرده است. از نکات جذاب این مرکز خرید میتوان به فود کورت فضای باز این مجموعه اشاره کرد که از ابتدای باز گشایی این مرکز خرید به نقطه جذب بسیار قدرتمندی برای مراجعین سانا بوده است.

مجموعه خاصی از برند ها در این فضا گرد هم جمع شده اند تا قشر جوان را به داخل مرکز خرید جذب کنند. از برند هایی که برای اولین بار در ایران کار خود را با این مجموعه آغاز کردند میتوان به دو برند قوی و سطح متوسط قیمتی او وی اس و پیاتزا ایتالیا اشاره کرد که از دیگر جذابیت های این مرکز خرید هستند.

مجموعه رستورانی موجود در فودکورت با حضور دو رستوران مجزا در طبقه فودکورت توانسته است طیف کاملی از غذا های محلی و بین المللی را برای مخاطبین پاساژ فراهم کند.

لازم به ذکر است در بخش اداری این مجموعه اصنافی چون سالن آرایشی, و دفاتر تجاری حضور دارند که به طور کامل این مرکز خرید را مجهز به انواع جاذبه های لازم برای مشتریان میکند.

به صورت خلاصه

۱۰۵۰۰ مترمربع واحد تجاری

۹۴۰۰ مترمربع واحد اداری

۳۰۰۰ مترمربع رستوران و فودکورت سرباز و سرپوشیده

پارکینگی با گنجایش تعداد مناسب خودرو

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار