کد خبر: 448

سیتی سنتر – کرمانشاه

مجموعه سیتی سنتر کرمانشاه ( KCC ) در زمینی به مساحت ۱۶۴۴۲ متر مربع و با زیربنای ۱۱۴۰۰۰ متر مربع تحت کاربری تجاری ، اداری و تفریحی رفاهی طراحی گردیده و هم اینک در حال احداث می باشد.

مجموعه سیتی سنتر کرمانشاه ( KCC ) در زمینی به مساحت ۱۶۴۴۲ متر مربع و با زیربنای ۱۱۴۰۰۰ متر مربع تحت کاربری تجاری ، اداری و تفریحی رفاهی طراحی گردیده و هم اینک در حال احداث می باشد.

سیتی سنتر کرمانشاه ( KCC ) با حمایتهای استاندار محترم کرمانشاه و مشارکت شرکت مادر تخصصی کارکنان بانک انصار و بنیاد مستضعفان ، با اتکا به مجوزهای صادر شده از سوی شورای شهر و شهرداری محترم شهر طبق برنامه زمان بندی مصوب تا پایان سال ۱۳۹۹ به بهره برداری کامل خواهد رسید.

برخورداری از مناسبترین جانمایی محل احداث در مستعدترین پلاکهای ثبتی موجود و همجوار با بلوار تاریخی  زیبای طاقبستان و اتصال به عریضترین شبکه های دسترسی شهری در کم ترافیک ترین معابر سواره رو و داشتن کوتاهترین فواصل با فرودگاه بین المللی کرمانشاه ، پایانه مسافربری ، منطقه گردشگری طاقبستان ،ورزشگاه جدید الاحداث و همچنین همجواری با محور اصلی ارتباطی همدان – سنندج  ، تنها بخشی از امتیازات بالقوه این پروژه عظیم می باشد.

در پلانهای طبقات سیتی سنتر کرمانشاه در طبقات ۳- تا ۱- مجموعا پیش بینی ساخت بیشتر از ۸۰۰ واحد پارکینگ و احداث بزرگترین واحد هایپرمارکت غرب کشور و ایجاد و احداث امکانات حمل و جابجایی مراجعین به طبقات فوقانی و ایجاد مخازن و منابع ذخیره آب و انبارها و سردخانه های مجهز و تاسیسات حرارتی و برودتی لازم ، مطابق با آخرین استانداردهای روز دنیا بیش بینی گردیده است.

 

مجموع ۲۷۳۶۸ مترمربع سطح زیربنای طبقات همکف و اول این پروژه به احداث تعداد ۱۰۲ واحد تجاری در مساحتهای مختلف و ایجاد ۳ سالن سینما اختصاص یافته است.

احداث ۱۱ واحد فودکورت ، رستوران و شهربازی کودکان در فضاهایی مسقف و غیر مسقف و تراسهای بزرگ مشرف به بلوارزیبای طاقبستان از جمله خصوصیات منحصربفرد مجموعه در دست احداث سیتی سنتر کرمانشاه می باشد.

انتقال و جابجایی مشتریان و بازدیدکنندگان از واحدهای تجاری و هایپر از پایینترین طبقات زیر زمین (طبقه ۳-) تا بالاترین طبقه تجاری و واحدهای فست فود ، شهربازی  و رستورانها واقع در طبقه دوم بوسیله ۱۰ دستگاه آسانسور نفربر ، ۱۰ دستگاه راه پله ، یک دستگاه آسانسور مکانیکی و پله های برقی پیش بینی شده ، انجام خواهد شد.

 

ایجاد ۱۴۴ واحد اداری و سالنهای اجتماعات در تیپها و مساحتهای مختلف جهت بهربرداری تجار ، بازرگانان ، پزشکان ، وکلا ، مهندسین  و سایر ادارات و شرکتها ، در هشت طبقه تکمیل کننده عناوین شغلی بهره برداران است ، که تردد و مراجعه به آنها از طریق آسانسور و راه پله های  مجزا در پروژه پیش بینی شده و هم اینک در دست احداث است.

و احداث تالار پذیرایی با مساحت حدود ۱۴۰۰ متر مربع جهت اجرای مراسمات در طبقه نهم با دید منحصر بفرد به بلوار و مجموعه تاریخی طاقبستان  ، با وجود تراسهای رو باز ، چشم نوازترین بخشهای این مجموعه خواهد بود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار