کد خبر: 446

اوریاد مال – ارومیه

پروژه شهر اوریاد مال در زمینی به مساحت ۲۰ هکتار در شهر ارومیه در حال ساخت است. این پروژه در حد فصل پارک گوللر و پل قریون و در امتداد رودخانه شهر چای ارومیه طراحی شده و در حال ساخته شدن است.

پروژه شهر اوریاد مال در زمینی به مساحت ۲۰ هکتار در شهر ارومیه در حال ساخت است. این پروژه در حد فصل پارک گوللر  و پل قریون و در امتداد رودخانه شهر چای ارومیه طراحی شده و در حال ساخته شدن است.

این پروژه از ابعاد تجاری بسیاری بهره خواهد برد و به نگین شمال غرب ایران معروف شده است. اوریاد مال با کمک شهرداری ارومیه و شرکت سازنده زیبا مکان در حال اجراست و در حال هزار در فاز ۶۱ درصد اجرایی در حال پیشرفت است. از بخش های مختلف این پروژه میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

۱. مرکز تجاری بین المللی اوریاد مال:

مرکز خرید تجاری مجموعه اوریاد مال شامل چندین بخش جذاب برای شهروندان ارومیه است. مرکز خرید اوریاد مال دارای چندین سالن سینمایی, فود کورت, فروشگاه های بزرگ و کوچک که از همین الان برند های زیادی به دنبال فعالیت در ان هستند. در کنار آن هایپر مارکت بزرگی در مجموعه طراحی شده که در کنار بام سبز آن با پیشرفته ترین امکانات روز ساخته خواهد شد.

هتل ۵ ستاره اوریاد مال:

برای اولین بار نقشه جغرافیایی کشور در قالب یک هتل طراحی شده و قرار بر این است که طبقات این هتل هر یک به شکل تاریخی و فرهنگی یک استان کشور طراحی خواهد شد.

به صورت کلی نیز تنها ۲۰ درصد از مساحت کلی این زمین ساخته خواهد شد, و باقی مساحت به صورت باغ ها و فضای سبز ساخته خواهد شد که به ترویج فرهنگ و هنر کشور اختصاص داده میشود.

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار