کد خبر: 444

لاله پارک – تبریز

مجتمع تجاری لاله پارک

مجتمع تجاری

لاله پارک

مجتمع تفریحی-تجاری لاله پارک با زیر بنایی به مساحت ۴۲,۹۳۹ متر مربع ، به عنوان فاز اول مجتمع تجاری، تفریحی و اقامتی “لاله پارک” در سال ۱۳۸۸ کلنگ زنی و در نوزدهم بهمن ماه ۱۳۹۱ افتتاح شده است. این مجتمع که در حوزه شهرداری منطقه ۵ کلانشهر تبریز قرار دارد از حیث ابعاد و همچنین کاربری های پیش بینی شده در آن و به دلیل موقعیت جغرافیایی و همچنین دسترسی به شبکه بزرگراهی، از جمله طرح های بزرگ و ممتاز تجاری_تفریحی کشور ایران محسوب می شود.

لاله پارک در حال حاضر از شمال به اتوبان پاسداران، از شرق به خیابان فرشته و از جنوب و غرب به پارک جنگلی باغمیشه منتهی می شود مجتمع تجاری لاله پارک در شش طبقه سازه ای میزبان بورس مختلف کالا و برندهای متنوع و روز دنیا در زمینه های پوشاک، کیف و کفش، طلا و جواهر، لباس و لوازم ورزشی، لوازم خانگی و صوتی _تصویری، رستوران، کافی شاپ، بانک و سایر صنوف و خدمات می باشد.

مجتمع لاله پارک دارای واحد های تجاری، هایپرمارکت به مساحت ۵۳۰۰ متر مربع، پارک شادی کودکان به مساحت ۱۴۰۰ متر مربع و ۷۰ سرویس بهداشتی مختص بانوان، آقایان و افراد معلول می باشد. همچنین این مجتمع تجاری مجهز به پارکینگ روباز و سرپوشیده با گنجایش ۲۰۰۰ خودرو به صورت رایگان و سرویس بهداشتی مخصوص نوزادان همراه با فضای شیردهی، ۴ عدد رمپ برقی و اتاق کمک های اولیه مجزا در هر طبقه می باشد.

وجود فضای فود کورت با انواع  رستوران و فست فود که به ارائه انواع غذاهای ایرانی ، محلی و بین المللی می پردازند فضایی منحصر بفرد جهت صرف غذا و استراحت بعد از خرید و گردش به وجود آورده است که این مورد از دید بازدید کنندگان یکی از مهم ترین مزایای این مجتمع تجاری محسوب میشود.

همچنین وجود کافی شاپ های متعدد با فضایی دلنشین و آرامبخش سبب کامل شدن امکانات میزبانی این مجتمع تجاری منحصر بفرد شده است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار