کد خبر: 493

طراحی فروشگاه Louis Vuitton

Louis Vuitton قصد بازگشایی فروشگاه نوسازی شده خود در نیویورک را دارد. این فروشگاه ۳۵۰ متری توسط Peter Marino طراحی شده که در انجام این کار از نقاش معروف Shuji Mukai و Giuseppe Penone کمک گرفته است.

Louis Vuitton   قصد بازگشایی فروشگاه نوسازی شده خود در نیویورک را دارد. این فروشگاه ۳۵۰ متری توسط Peter Marino  طراحی شده که در انجام این کار از نقاش معروف Shuji Mukai  و Giuseppe Penone کمک گرفته است. 

این مکان ابتدا در سال ۱۹۹۸ تاسیس شد و از ان پس پذیرای بسیاری از برند های به نام دنیا بوده است. به همین خاطر Peter Marino  تصمیم گرفت تا از ایده های فرهنگی, تاریخی, و مهندسی استفاده کند. ساختمان اصلی این فروشگاه یک بنای گچی فلزی متعلق به سال ۱۸۸۰ است, که نشانه هایی از ساختمان اصلی همچنان در طراحی دیده میشود. طرح جدید Louis Vuitton  از خود بنا تا نور پردازی و المان های داخلی از یک گالری هنری برگرفته شده است. ریزه کاری های دستی, تضاد های ایجاد شده توسط مبلمان ساخته شده از سنگ, چوب بازیافتی, چرم و سنگ , این محیط را به یک جای خاص تبدیل کرده است.

خرده فروشی

سه ستون اصلی این مغازه توسط نقاش  ژاپنی با طرحی خاص نقاشی شده که یاد آور دهه ۵۰ و ۶۰ میلادی است. پشته این ستون ها – دیوارها زاویه دار طراحی شده اند تا که این نقاشی ها نقطه توجه مرکزی طرح باشند. این در حالیست که این زوایا باعث می شود مشتریان به صورت خودکار مجبور به گردش شوند. 

طراحی هایپر مارکت

به علاوه, هنرمند ایتالیایی Giuseppe Penone  مجسمه ای خاص از جنس برنز و چرم برای مرکز این فروشگاه ساخته است که نشانی از استحکام طبیعی است. در داخل این مغازه مبلمان خاص و دیگر اجزا را میبینید که همگی توسط طراحان معروف ساخته شده اند.

 

طراحی سوپرمارکت

 

 

تهیه و تنظیم در تحریریه ریتیل ایران

استفاده از این مقاله با ذکر منبع بلامانع است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار