کد خبر: 489

فروشگاه هوم پارک

فروشگاه مواد غذایی هوم پارک

فروشگاه مواد غذایی هوم پارک

شهریور ۵, ۱۳۹۴ دکوراسیون, سوپر مارکت, فست فود, هایپر مارکت

 

غذاهای لذیذ، فضاهای خلاقانه و مواد غذایی تازه و طبیعی. تراید با ارائه مواد غذایی تازه و طراحی مدرن به سبک اروپایی، به ساخت فروشگاه مواد غذایی با کیفیت بالا هوم پارک برای شرکت “گرند شاپینگ” در هاربین می پردازد. تراید با همکاری نزدیک با شرکت “گرند شاپینگ” در فروشگاه جدید هوم پارک با پیروی از شهرت بی عیب و نقص کیفیت مواد غذایی اش مفهم تازه ای به این فروشگاه بخشیده است؛ ترکیب فوق العاده ای برای تمام سلیقه ها که لذت تجربه ای فراموش نشدنی به همراه دارد.

بنا به رونق اخیر خرید آنلاین و نگرانی های عمومی در مورد سلامت مواد غذایی، شرکت تراید باید به اینکه چطور می توان به تجربه بهتری در خرید دست یافت می اندیشید. بنابراین برای تولید مواد غذایی سالم و تازه به خلق مفاهیم تازه ای در امر خرید پرداختیم که باعث تحریک تمام حواس پنجگانه می شود. به دلیل همین ترکیب منحصر به فرد خرید و طراحی و معماری فضایی، تجربه خرید مشتری به مراتب فراتر از حد معمول می رود.

فضای آشپزی با مساحت بیش از ۷۲۰۰ متر مربع زیر طبقه همکف واقع شده است. ۱۸ ناحیه به واسطه طراحی منحصر به فرد از هم جدا شده است؛ به طوری که هر ناحیه طراحی مخصوص به خود را دارد: میوه و سبزیجات (انبار)، گوشت تازه (قصابی)، ماهی تازه و غذاهای دریایی (بازار ماهی)، کالاهای خارجی و تخصصی (انبار) ، نوشیدنی های منتخب ، همه و همه در فروشگاه مواد غذایی با کیفیت بالا هوم پارک. هم چنین در فضای ناهارخوری می توان از انواع غذاهای خوشمزه در محیطی جذاب لذت برد.

 ترجمه و تنظیم در تحریریه گروه دینا

 منبع : www.dinadesign.ir

 عکاس: تیم فرانکو

  حق استفاده از مطالب فوق با ذکر منبع بلامانع است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار