کد خبر: 484

فروشگاه کریستین لاهود

استادیو کریستین لاهود با کمک تولید کننده کفش پرتغالی, جوزفین, تصمیم به بازسازی و زنده کردن فروشگاه اصلی این برند در منهتن گرفت. ایده این طرح از کار های دستساز جوزفین و همچنین طبیعت برگرفته شده است.

 

دکوراسیون فروشگاهی

استادیو کریستین لاهود با کمک تولید کننده کفش پرتغالی, جوزفین, تصمیم به بازسازی و زنده  کردن فروشگاه اصلی این برند در منهتن گرفت. ایده این طرح از کار های دستساز جوزفین و همچنین طبیعت برگرفته شده است. 

 تمامی المان های درون این فروشگاه, شامل دستگیره ها, دکور های کفش, مبلمان داخلی, لوگو های گرد درون و بیرون فروشگاه, اینه ها و فریم های مسی آنها, کلیه مبلمان مسی توسط هنرمندان پرتغالی و دست ساز ساخته شده اند. قلب این فروشگاه درختی دستساز است که با مس طراحی و ساخته شده است. 

 پارچه ها, دیوار پوش ها, کفش پوش ها و دیگر المان های هزار در این فروشگاه به گونه ای انتخاب شده اند تا زنانگی و قدرت این برند را به نمایش بگذارند. این ایده از چرم و پر مصنوعی به کار رفته در محصولات جوزفین برگرفته شده است. همه این المان ها از جمله پارچه های شیک و اینه همگی در کنار هم نشانی از ظرافت و تجمل این برند میباشند. 

 

طراحی هایپرمارکت

 

مبلمان قوس در این فروشگاه که طراحی راحتی دارند, نشانی از جام جوزفین ( همانند لوگو) بوده که هم به عنوان یک ویترین استفاده میشوند هم به عنوان مکانی راحت برای نشستن مشتریان به هنگام امتحان کردن کفش ها. به علاوه و به عنوان آخرین نکته لازم به ذکر است که اینه های استفاده شده نه تنها به افزایش فضای فروشگاه کمک کرده اند بلکه به کمک نور پردازی آماده تا فضایی دلنهین و مناسب را برای مشتریان ایجاد کند.

 

طراحی فروشگاه

 

طراحی فروشگاه

 

 تهیه و تنظیم در : ریتیل ایران

استفاده از این مقاله با ذکر منبع بلامانع است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار