کد خبر: 84

مدیرعامل رفاه : تلاش داریم تا سال ۱۴۰۴ به رهبر خرده فروشی در کشور تبدیل شویم

تلاش داریم تا سال ۱۴۰۴ به رهبر خرده فروشی در کشور تبدیل شویم .

مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای رفاه :

تلاش داریم تا سال ۱۴۰۴ به رهبر خرده فروشی در کشور تبدیل شویم .

 

 نشست خبری فرشید گلزاده‎کرمانی عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه‎های زنجیره‎ای رفاه در رامسر برگزار شد.

وی ضمن تبریک عید مبعث از افتتاح بزرگ فروشگاه زنجیره‌ای رفاه همزمان با مبعث پیامبر اعظم(ص) در رامسر خبر داد و گفت: امروز با افتخار می توانیم اعلام کنیم که اقدام و عمل در حوزه اقتصاد مقاومتی را با افتتاح نسل جدید فروشگاه‎ها عملی کردیم.

وی با بیان اینکه فروشگاه رامسر اولین فروشگاه نسل جدید در دو استان گیلان و مازندران است به وجود ۲۲۰ فروشگاه در سراسر کشور اشاره کرد و افزود: سه هزار و پانصد نفر در این فروشگاه‎ها با ما همکاری می کنند و فروشگاه رامسر نهمین فروشگاه در استان مازندران می باشد.

وی با تشریح برنامه‎های آینده گفت: تا پایان سال ۹۵ دو فروشگاه نسل جدید دیگر در مازندران افتتاح خواهد شد و اقداماتی در جهت توسعه ارتباط بین‎الملل، توسعه استانداردهای صنعت خرده فروشی، توسعه مسئولیت‎های اجتماعی در قالب محیط زیست و… انجام خواهد شد. 

*افتتاح ۴۰ فروشگاه زنجیرهای رفاه در سال ۹۵

گلزاده‎کرمانی در ادامه گفت: ۱۰فروشگاه نسل جدید در سال گذشته افتتاح شد که شاهد راه‎اندازی ۴۰ فروشگاه نیز در سال جدید خواهیم بود که ۴ فروشگاه نسل جدید خواهند بود که در استان‎های مازندران و گیلان هستند. وی از وجود شرایط و آمادگی برای ایجاد مشارکت و سرمایه‎گذاری با مجموعه برج‎های تجاری و مالکین مکان‎های مناسب برای احداث فروشگاه خبر داد.

فرشید گلزاده‎کرمانی درخصوص شرایط پسابرجام گفت: فضای پسابرجام زمینه ارتباط با شرکت‎ها و سرمایه‎گذاران خارجی را فراهم کرده است و افزود: ما نیز برنامه‎هایی برای مشارکت با سرمایه‎گذاران داریم چرا که برای تحقق اقتصاد مقاومتی باید از دانش بین‎المللی استفاده کنیم نه اینکه مصرف کننده کالاهای خارجی باشیم بلکه باید تعامل داشته تا تکنولوژی را وارد کشور کنیم و  امیدواریم در سال جاری در بخش صنعت خرده‎فروشی با سرمایه گذاران خارجی همکاری مطلوب و بهینه داشته باشیم.

وی در خصوص فروشگاه‎های نسل جدید و تفاوت آن با دیگر فروشگاه‎ها گفت: فروشگاه‎های نسل جدید از نوآوری و زیرساخت‎های جدیدی برخوردار هستند و پرسنل آن دوره‎های IT و دوره‎های آموزش نیروی انسانی را گذرانده اند.

عضو هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فروشگاه‎های زنجیره‎ای رفاه از رفاه کارت اعتباری که امکان خرید اعتباری را برای مردم فراهم می کند خبر داد و گفت: سازمان‎های مختلف نیز می توانند از این کارت استفاده کنند و از تخفیف ویژه ای برخوردار شوند. گلزاده‌‎کرمانی در پایان این نشست خبری که همزمان با افتتاح اولین فروشگاه نسل جدید در دو استان گیلان و مازندران برگزار شد گفت: هدف ما این است که رامسر به عنوان ویترین فروشگاه‎های رفاه ایران باشد و تلاش داریم تا سال ۱۴۰۴ به رهبر خرده فروشی در کشور تبدیل شویم.

 

 منبع : www.refah.ir

تهیه و تنظیم : ریتیل ایران

استفاده از این مقاله با ذکر منبع بلامانع است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار