کد خبر: 82

مذاکره با اروپایی ها و آسیایی ها برای مشارکت در راه اندازی فروشگاه های زنجیره ای

مذاکره با اروپایی ها و آسیایی ها برای مشارکت در راه اندازی فروشگاه های زنجیره ای

نایب رئیس اتحادیه فروشگاه های زنجیره ای کشور خبر داد:

مذاکره با اروپایی ها و آسیایی ها برای مشارکت در راه اندازی فروشگاه های زنجیره ای

 

تهران- ایرنا- نایب رئیس اتحادیه صنف فروشگاه های زنجیره ای سراسر کشور از مذاکره میان شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه با چند شرکت اروپایی و آسیایی برای ایجاد شرکت و برندی مشترک در زمینه فروشگاه های زنجیره ای خبر داد و گفت: پیش بینی می شود تا پایان امسال مشارکت و قراردادهای همکاریمان را تعریف کنیم و سرمایه گذاری شکل بگیرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، فرشید گل زاده امروز (سه شنبه) در نشستی خبری افزود: امیدواریم با مشارکت شرکت های خارجی، زمینه هایی جدید را در حوزه فروشگاهی در کشور توسعه دهیم.

وی، ارزش صنعت خرده فروشی در کشور را ۷۰ میلیارد دلار بیان کرد و گفت: کمتر از ۱۸ درصد از این حجم به صورت مدرن مدیریت می شود؛ این در حالی است که در کشورهای توسعه یافته، سهم فروشگاه های زنجیره ای بسیار بیشتر است.

مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه، در مورد برنامه های این مجموعه برای ماه مبارک رمضان نیز گفت: امسال برای چهار هزار کالا – که ۲ هزار و ۵۰۰ قلم از آن جزو کالاهای اساسی است – از ۲۰ تا ۵۰ درصد تخفیف تعیین کرده ایم و سبد افطاری خانوار نیز ۲۷ درصد مشمول تخفیف شده است.

گل زاده درمورد نخستین بسته حمایت غذایی که به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان دراختیار خانوارهای نیازمند قرار می گیرد گفت: مشمولان این طرح می توانند با استفاده از تخفیف های فروشگاه رفاه، با کارت های ۸۰۰ هزار ریالی به اندازه یک میلیون و ۵۰ هزار ریال و با کارت های یک میلیون و ۲۰۰ هزار ریالی، یک میلیون و ۵۴۰ هزار ریال خریداری کنند.

مدیرعامل شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه تاکید کرد که هیچ گونه محدودیت کالایی در طرح سبد غذایی وجود ندارد و مشمولان می توانند هر کالایی که نیاز دارند را خریداری کنند.

وی گفت: شرکت فروشگاه های زنجیره ای رفاه در کشور ۲۲۰ فروشگاه دارد که در سال گذشته ۱۰ فروشگاه به نسل جدید فروشگاه ها تبدیل شد و امسال نیز ۴۰ فروشگاه به مجموعه فروشگاه های نسل جدید اضافه خواهد شد.

 

 منبع : www.irna.ir

تهیه و تنظیم : تحریریه ریتیل ایران

استفاده از این مقاله با ذکر منبع بلامانع است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار