کد خبر: 71

ثبت‌نام بیش از ۱۴ هزار واحد صنعتی برای دریافت تسهیلات دولتی

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی از ثبت‌نام بالغ بر ۱۴ هزار ۵۹۰ واحد صنعتی و تولیدی کشور در سامانه دریافت تسهیلات دولتی خبر داد.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی از ثبت‌نام بالغ بر ۱۴ هزار ۵۹۰ واحد صنعتی و تولیدی کشور در سامانه دریافت تسهیلات دولتی خبر داد.

علی یزدانی در کارگروه رفع موانع تولیدی استان سمنان که با حضور استاندار سمنان برگزار شد، اظهار کرد: این تعداد واحد صنعتی و تولیدی تا پایان وقت اداری دیروز ۲۹ خردادماه در سامانه بهین‌یاب ثبت‌نام کردند که ۳۰۴۰ واحد آن صنعتی و ۱۱ هزار و ۵۵۸ واحد آن تولیدی هستند.

او از ادامه مهلت برای ثبت‌نام واحدهای صنعتی و تولیدی در این سامانه خبر داد و افزود: هر واحدی که شرایط لازم را داشته باشد می‌تواند در این سامانه ثبت‌نام کند تا در صورت احراز شرایط از تسهیلات اعطایی بهره‌مند شود.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از ثبت‌نام ۱۴۶۴ واحد و ۲۱۶ طرح استان سمنان در سامانه بهین‌یاب خبر داد و خاطرنشان کرد: این تعداد واحد استان سمنان نیز تا ساعت ۱۴ دیروز ۲۹ خردادماه در سامانه ثبت‌نام کردند.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی کشور از لزوم داشتن بازار و توان رقابت به‌عنوان اولویت اصلی پرداخت این تسهیلات نام برد و اظهار کرد: در این طرح واحدهای تولیدی کوچک و متوسطی که از نظر ظرفیت تولید، دانش فنی، توان مدیریت و بازار، توان راه‌اندازی یا افزایش تولید را داشته باشند با تزریق نقدینگی از طریق اعطای این تسهیلات فعال‌تر شده و اشتغال جدید ایجاد می‌کنند.

 

منبع : www.eghtesadnews.com

تهیه و تنظیم : تحریریه ریتیل ایران

استفاده از این مقاله با ذکر منبع بلامانع است.

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار