کد خبر: 69

مجلس شورای اسلامی دغدغه های اصناف را رفع می کند

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس جدید شورای اسلامی برای رفع دغدغه های اصناف تلاش خواهد کرد.

نایب رئیس اول مجلس:

مجلس شورای اسلامی دغدغه های اصناف را رفع می کند

دکتر مسعود پزشکیان در مراسم روز ملی اصناف که با حضور رئیس اتاق اصناف ایران، وزیر صنعت، معدن و تجارت، رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس، روسای اتحادیه های صنفی تهران و نمایندگان اصناف شهرستان ها برگزار شد، تاکید کرد: سیاست ها و رویکرد ما باید به گونه ای باشد که مشتری را راضی نگه داریم، در واقع اصل باید رضایت مشتری باشد اما متاسفانه انصاف، اخلاق و دین را مراعات نمی کنیم. 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران، وی ادامه داد:  رابطه مردم، حاکمیت و بنگاه های اقتصادی  در کشور باید به گونه ای باشد که همواره شاهد یک رابطه بر مبنای برد – برد باشیم و هیچ یک از طرفین زیان نکنند. 

پزشکیان در خصوص گلایه های اصناف از مجلس شورای اسلامی گفت: ما خودمان هم از مجلس گلایه داریم،  زمانی که قانون هدفمندی یارانه ها را می نوشتند، نمایندگان مجلس و دولت، باید ۲۰ درصد  از منابع حاصل از هدفمند شدن یارانه ها را به کارخانه ها و اصناف اختصاص می دادند که متاسفانه این اتفاق نیفتاد.

نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در زمانی که نظارت ها کافی نباشد، بی اعتمادی شکل خواهد گرفت و اخلاق هم رخت برمی بندد بنابر این اگر فکر و ذهن ما تنها رضایت مردم باشد، سود به خودی خود حاصل می شود. 

 وی ادامه داد: اگر ژاپن به کشوری قدرتمند تبدیل شده ، به این خاطر است که رضایت مشتری را سر لوحه کار خود قرار داده است.    

پزشکیان، حضور اصناف را نمایانگر توسعه و قدرت در کشور عنوان کرد و گفت: سود بالا زمانی حاصل می شود که هدف ما ارائه خدمت به مردم و رضایت مشتری باشد.

وی افزود: در دوران تحریم ها، لوازم و تجهیزات پزشکی که در ترکیه یک دلار بود، به قیمتی بیش از ۱۰ دلار به مردم فروخته می شد در حالی که من همان موقع گفتم که امکان آن وجود دارد که این لوازم با قیمت کمتر و در حدود ۵۰ درصد وارد و فروخته شود.    

مراسم روز ملی اصناف عصر سه شنبه اول تیر ۹۵ در هتل فردوسی تهران برگزار شد.

 

 

منبع : www.otaghasnafeiran.ir

تهیه و تنظیم : تحریریه ریتیل ایران

استفاده از این مقاله با ذکر منبع بلامانع است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار