کد خبر: 108

«دی اچ ال» در ایران ۴۰ ساله شد

شرکت حمل و نقل بین المللی «دی اچ ال» طی مراسمی ۴۰ سال فعالیت خود را درایران جشن گرفت.

شرکت حمل و نقل بین المللی «دی اچ ال» طی مراسمی ۴۰ سال فعالیت خود را درایران جشن گرفت.

 

 مراسم چهلمین سال فعالیت DHL در ایران

در این مراسم که با حضور جمعی از مقامات دولتی، شرکای تجاری و اصحاب رسانه برگزار گردید، مدیران ارشد شرکت DHLتوضیحاتی در مورد فعالیت ها و دستاوردهای این شرکت در مدت حضور خود در ایران ارائه کردند.

شرکتDHL  که نام آن برگرفته از حروف اول اسم شرکاء (Dalsey, Hillblom,&Lynn) است، فعالیت خود را در سال ۱۹۶۹ آغاز کرد و در سال ۲۰۰۲ توسط شرکت «دویچه پست» که بزرگترین شرکت پستی آلمان می‌باشد، خریداری شد.

هم اکنون این شرکت به عنوان بزرگترین ارائه دهنده ی خدمات حمل و نقل هوایی و دریایی و نیزسود آورترین شرکت حمل و نقل، در بیش از ۱۸۰ کشور جهان شعبه داشته و هر ساله میلون‌ها بسته پستی را به سراسر جهان ارسال می‌کند.

پول هاریسون مدیر عامل دی- اچ-ال در ایران گفت: «دی اچ ال به عنوان قدیمی ترین شرکت حمل و نقل سریع هوایی در ایران، در سال ۱۹۷۵ تاسیس و به مدت ۴۰ سال با داشتن امکانات وسیع در گمرک و ۸ شعبه شهرستانهای اصفهان، شیراز، مشهد، اهواز، کیش، بندر عباس و عسلویه مجهزترین، دقیق ترین و سریع ترین امکانات را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.»

و همچنان خاطر نشان کرد که شرکتDHL  همواره با بکارگیری تکنولوژی پیشرفته در جهت بهبود خدمات خود پیشقدم بوده چنانکه اکنون با استفاده از مجهزترین و پیشرفته ترین سیستم اطلاع رسانی،  به مشتریان خود این امکان را می دهد که از طریق پست الکترونیک track@dhl.com و یا از طریق شبکه اینترنت www.dhl.co.irموقعیت بسته پستی خود را در هر لحظه در تمام نقاط دنیا تعقیب و پیگیری نمایند.

همانطورکه میدانید، این روزها انتخاب یک شرکت بین المللی حمل و نقل، یکی از دغدغه های کاربران ایرانی در مورد خرید از فروشگاه های اینترنتی خارجی، ارسال مدارک و یا نمونه اجناس به تمام نقاط دنیا است.

شرکت بین المللی DHL توانسته هم گام با عصر ارتباطات پیش رفته و تمام تجهیزات و خدمات روز دنیا را به کار برد تا کیفیت بالای تحویل محموله ها، پیگیری آسان و سریع مرسوله توسط مشتری، سرعت و قیمت مناسب را در اختیار تمام مشتری های خود قرار دهد.

شایان ذکر است شرکت بین المللی DHL با به کار گیری بیش از۲۱۰ نفر از پرسنل فعال خود، و بیشتر از ۸۰ دستگاه تریلی و ۱۰ پرواز در روز میتواند تمام انتظارات مشتریان خود را برآورده کند. هم اکنون بعد از ۴۰ سال فعالیت حرفه ای، پرچم دار ارسال کالا و مدارک به صورت سریع هوایی به تمام نقاط دنیا هستند. شایان ذکر است که شرکت بین المللی DHLدر حال حاضر به ۱۲۰.۰۰۰مقصد و ۲۲۰ کشور ارسال کالا دارد.

درباره «دی اچ ال»

DHL  یک برند بین‌المللی پیشرو در صنعت حمل و نقل و بخشی از Deutsche Post DHL Group می‌باشد. بخش‌های مختلف  DHL  ارائه دهنده پرتفولیوی بی نظیری از خدمات حمل و نقل می باشند که دامنه وسیعی شامل تحویل بسته ها در داخل و خارج کشورها، حمل و نقل بین‌المللی دریایی، هوایی، زمینی و اکسپرس و نیز مدیریت زنجیره تامین صنعتی را در بر می‌گیرد.

DHL  با بیش از ۳۲۵۰۰۰ نیروی انسانی در بیش از ۲۲۰ کشور و ناحیه در سرتاسر جهان، افراد و کسب و کارها را به شیوه‌ای امن و قابل اطمینان با یکدیگر مرتبط ساخته و جریان تجارت جهانی را تسهیل می‌کند. بواسطه ارائه راهکارهای تخصصی برای بازارها و صنایع در حال رشد شامل تجارت الکترونیک، فناوری، علوم زیستی و مراقبت‌های بهداشتی، انرژی، خودرو و خرده‌فروشی، تعهد اثبات شده به مسئولیت‌پذیری شرکتی و نیز حضوری بی‌نظیر در بازارهای در حال توسعه، DHL  به طور قاطعانه در جایگاه “بهترین شرکت حمل و نقل دنیا” قرار گرفته است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 

آخرین اخبار